Orejime (2.0.14) - en to hy translation catalogue (26 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Language settings
hy: Լեզուների կարգավորումներ

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style
