Orejime (3.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (43 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Categories
gl: Categorías

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Image
gl: Imaxe

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Label
gl: Etiqueta

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Revisions
gl: Revisión

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Authored by
gl: Creado por

en: Domain
gl: Dominio

en: Colors
gl: Cores

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: Revert
gl: Volver

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: Revision
gl: Revisión

en: Changed
gl: Cambiado

en: Revision of %title from %date
gl: Revisión de %title de %date

en: Debug
gl: Depuración

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer volver á revisión de %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer borrar a revisión de %revision-date?

en: Services
gl: Servizos

en: About
gl: Información

en: Enabled by default
gl: Activado de forma prestablecida

en: Language settings
gl: Opcións de idioma

en: Copy of the revision from %date.
gl: Copia da revisión de %date.

en: Current revision
gl: Revisión actual

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style
