Orejime (3.0.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (36 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Image
ku: وێنە

en: Required
ku: پێویستە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Domain
ku: دۆمەین

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: Create new revision
ku: درووستکردنی پێداچوونەوەیەکی نوێ

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Revisions for %title
ku: پێداچوونەوەکانی %title

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: Revision of %title from %date
ku: پداچوونەوەی %title لە %date

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە گەڕاندنەوە بۆ پێداچونەوەکەی %revision-date؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی پێداچوونەوەکی %revision-date؟

en: About
ku: دەربارە

en: Language settings
ku: سازکارییەکانی زمان

en: Copy of the revision from %date.
ku: وێنەیەکی پێداچوونەوەکەی %date.

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style
