Orejime (3.0.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (53 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: unknown
nl: onbekend

en: Categories
nl: Categorieën

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Required
nl: Verplicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Revisions
nl: Revisies

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Domain
nl: Domein

en: Colors
nl: Kleuren

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Create new revision
nl: Nieuwe revisie aanmaken

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Revisions for %title
nl: Revisies van %title

en: Revision
nl: Revisie

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Revision of %title from %date
nl: Revisie van %title van %date

en: Texts
nl: Teksten

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de revisie van %revision-date wil terugzetten?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de revisie van %revision-date wilt verwijderen?

en: Services
nl: Diensten

en: Border color
nl: Randkleur

en: About
nl: Over

en: Primary color
nl: Primaire kleur

en: Delete all revisions
nl: Alle revisies verwijderen

en: Enabled by default
nl: Standaard ingeschakeld

en: Language settings
nl: Taalinstellingen

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Copy of the revision from %date.
nl: Kopie van de revisie van %date.

en: Current revision
nl: Huidige revisie

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style

en: Configure Image Styles
nl: Afbeeldingsstijlen instellen

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: @date by @username
nl: @date door @username

en: @langname revisions for %title
nl: @langname revisies voor %title

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de vertaling in het @language wilt terugzetten naar de versie van %revision-date?

en: Revert content shared among translations
nl: Inhoud terugzetten die gedeeld wordt tussen vertalingen
