Orejime (3.0.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (25 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Image
nn: Bilete

en: Required
nn: Påkrevd

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Create new revision
nn: Lag ny utgåve

en: Revisions for %title
nn: Utgåver av %title

en: Revision
nn: Utgåve

en: Revision of %title from %date
nn: Utgåve av %title frå %date

en: Language settings
nn: Språkinnstillingar

en: Copy of the revision from %date.
nn: Sidehistorikk frå %date
