Orejime (3.0.0-alpha4) - en to af translation catalogue (21 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: unknown
af: onbekend

en: Categories
af: Kategorieë

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Image
af: Beeld

en: Required
af: Verplig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Revisions
af: Weergawes

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: Language settings
af: Taalverstellings
