Orejime (3.0.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (45 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: unknown
fi: tuntematon

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Image
fi: Kuva

en: Required
fi: Pakollinen

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Background Color
fi: Taustaväri

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Revisions
fi: Versiot

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Create new revision
fi: Luo uusi versio

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Revisions for %title
fi: Kirjoituksen %title versiot

en: Revision
fi: Versio

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Revision of %title from %date
fi: Versio kirjoituksesta %title, julkaistu %date

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
fi: Oletko varma, että haluat ottaa käyttöön version jonka päiväys on %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
fi: Haluatko varmasti poistaa version, jonka päiväys on %revision-date?

en: Services
fi: Palvelut

en: Border color
fi: Reunan väri

en: About
fi: Tietoja

en: Delete all revisions
fi: Poista kaikki versiot

en: Enabled by default
fi: Käytössä oletusarvoisesti

en: Language settings
fi: Kieliasetukset

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: Copy of the revision from %date.
fi: Kopio versiosta päivämäärältä %date.

en: Current revision
fi: Nykyinen versio

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style

en: System Name
fi: Järjestelmänimi

en: @date by @username
fi: @date kirjoittajalta @username
