Orejime (3.0.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (30 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Description
sl: Opis

en: Categories
sl: Kategorije

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Image
sl: Slika

en: Required
sl: Obvezno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Revisions
sl: Različice

en: Original image
sl: Prvotna slika

en: Authored by
sl: Avtor

en: Domain
sl: Domena

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Revert
sl: Povrni

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite povrniti različico iz %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati različico iz %revision-date?

en: About
sl: O modulu

en: Language settings
sl: Nastavitve jezika
