Orejime (3.0.0-rc1) - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Image
ug: سۈرەت

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Background Color
ug: تەگلىك رەڭگى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Colors
ug: رەڭلەر

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Language settings
ug: تىلنى تەڭشەش
