Orejime (8.x-1.0-rc5) - en to sq translation catalogue (26 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Required
sq: Kërkohet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Revisions
sq: Revizione

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri

en: Revert
sq: Rikthe

en: Revisions for %title
sq: Revizionet e %title

en: Revision
sq: Revizioni

en: Revision of %title from %date
sq: Revizioni i %title nga %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të riktheni në revizionin nga %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminonirevizionin nga %revision-date?

en: About
sq: Informacione

en: Language settings
sq: Rregullimet e stemës

en: Copy of the revision from %date.
sq: Kopjo revizionin e %date.
