Orejime (8.x-1.0-rc7) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም

en: Create new revision
am: አዲስ ክለሳ ፍጠር

en: Language settings
am: የቋንቋ ቅንብሮች
