Orejime (8.x-1.0-rc8) - en to tr translation catalogue (41 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Required
tr: Zorunlu

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Background Color
tr: Arkaplan Rengi

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Authored by
tr: Yazan

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Colors
tr: Renkler

en: Text color
tr: Yazı rengi

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: Revert
tr: Geri al

en: Revisions for %title
tr: %title için sürümler

en: Revision
tr: Sürüm

en: Changed
tr: Değişti

en: Revision of %title from %date
tr: %date tarihindeki %title sürümü

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihindeki sürümüne geri dönmek istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihli sürümü silmek istediğinize emin misiniz?

en: Border color
tr: Kenarlık rengi

en: About
tr: Hakkında

en: Delete all revisions
tr: Tüm sürümleri sil

en: Language settings
tr: Dil ayarları

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu

en: Copy of the revision from %date.
tr: %date tarihindeki sürümün kopyası.

en: Current revision
tr: Geçerli sürüm

en: Cookies
tr: Çerezler

en: @date by @username
tr: @username tarafından @date

en: @langname revisions for %title
tr: %title için @langname sürümleri

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
tr: @language çevirisini %revision-date tarihindeki sürüme geri döndürmek istediğinizden emin misiniz?

en: Revert content shared among translations
tr: Çeviriler arasında paylaşılan içeriği geri al
