Orejime (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (32 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Required
az: Tələb olunur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Created
az: Yaradıldı

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Domain
az: Domen

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Revert
az: Qaytarma

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: Debug
az: Debaq

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: About
az: Haqqında

en: Delete all revisions
az: Bütün düzəlişləri silin

en: Language settings
az: Dil parametrləri

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: Current revision
az: Cari təftiş
