Orejime (8.x-1.1) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Weight
ky: Салмагы
