Orejime (8.x-1.2) - en to kk translation catalogue (28 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Categories
kk: Категория

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Required
kk: Қажетті

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Authored by
kk: Автор

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: Revision
kk: Ревизия

en: Revision of %title from %date
kk: %date күнінлені %title ревизиясы

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны қайтарғыңыз келеді ма?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны жою керек па?

en: Language settings
kk: Тіл теңшелімдері

en: Copy of the revision from %date.
kk: %date күніндегі ревизияны көшіру.
