Orejime (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (38 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Required
lv: Obligāts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Authored by
lv: Autors

en: Domain
lv: Domēns

en: Colors
lv: Krāsas

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Changed
lv: Labots

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: About
lv: Par

en: Delete all revisions
lv: Dzēst visas revīzijas

en: Enabled by default
lv: Pēc noklusējuma iespējots

en: Language settings
lv: Valodas iestatījumi

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija
