Orejime (8.x-1.3) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Required
ps: غوښتى

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Revision
ps: بياكتون

en: About
ps: په اړه
