Organization Chart Block (1.0.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Color
hu: Szín

en: Root
hu: Gyökér

en: Organization
hu: Szervezet

en: About
hu: Leírás
