Organization Chart Block (1.0.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Color
pl: Kolor

en: Root
pl: Korzeń

en: Organization
pl: Organizacja

en: About
pl: O stronie
