Organization Chart Block (1.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Background Color
pt: Cor de Fundo

en: Color
pt: Cor

en: Root
pt: Raiz

en: Organization
pt: Organização

en: About
pt: Sobre
