Organization Chart Block (1.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Background Color
vi: Màu nền

en: Color
vi: Màu sắc

en: Root
vi: Gốc

en: Organization
vi: Tổ chức

en: About
vi: Giới thiệu
