Organization Field (1.1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Separator
cs: Oddělovač

en: General
cs: Obecné

en: Uninstall
cs: Odinstalovat

en: About
cs: Popis

en: Numbered list
cs: Číslovaný seznam
