Organization Field (1.1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Uninstall
eo: Malinstalu
