Organization Field (1.1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Background
eu: Atzeko planoa

en: Separator
eu: Bereizlea

en: General
eu: Orokorra

en: Uninstall
eu: Desinstalatu

en: About
eu: (r)i buruz
