Organization Field (1.1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Label
it: Etichetta

en: Default
it: Predefinito

en: Background
it: Sfondo

en: Separator
it: Separatore

en: General
it: Generale

en: Uninstall
it: Disinstalla

en: About
it: Informazioni

en: Numbered list
it: Lista numerata

en: Organization name
it: Nome organizzazione
