Organization Field (1.1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: General
kk: Басты

en: Uninstall
kk: Жою
