Organization Field (1.1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
mr: रद्द

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Background
mr: पार्श्वभूमी

en: General
mr: साधारण
