Organization Field (1.1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Background
sv: Bakgrund

en: Separator
sv: Avskiljare

en: General
sv: Allmän

en: Uninstall
sv: Avinstallera

en: About
sv: Om

en: Organization Name
sv: Organisationsnamn

en: Numbered list
sv: Numrerad lista
