Organization Field (1.1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Background
tr: Arkaplan

en: Separator
tr: Ayraç

en: General
tr: Genel

en: Uninstall
tr: Kaldır

en: About
tr: Hakkında

en: Numbered list
tr: Numaralı liste
