Organizational Charts (1.0.0-rc1) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Path
bs: Putanja

en: Active
bs: Aktivan

en: Normal
bs: Normalno

en: Width
bs: Širina

en: Colors
bs: Boje

en: Style
bs: Stil
