Organizational Charts (1.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Text Color
el: Χρώμα κειμένου

en: Background Color
el: Χρώμα φόντου

en: Small
el: Μικρό

en: Path
el: Διαδρομή

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Active
el: Ενεργό

en: Normal
el: Κανονικό

en: Width
el: Πλάτος

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Style
el: Στυλ

en: Bold
el: Έντονα
