Organizational Charts (1.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Type
is: Slag

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Broyt

en: Save
is: Goym

en: Small
is: Lítið

en: Path
is: Leið

en: Active
is: Virkin
