Organizational Charts (1.0.0-rc1) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Link
gu: કડી

en: Save
gu: સાચવો

en: Small
gu: નાનું

en: Path
gu: પાથ

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Active
gu: સક્રિય

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Width
gu: પહોળાઈ
