Organizational Charts (1.0.0-rc1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Link
ro: Legătură

en: Save
ro: Salvare

en: Background Color
ro: Culoare Fundal

en: Small
ro: Mic

en: Path
ro: Cale

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Active
ro: Activ

en: Width
ro: Lățime

en: Phone
ro: Telefon

en: Configuration
ro: Configurație

en: Style
ro: Stil

en: Bold
ro: Îngroșat
