Organizational Charts (1.0.0-rc1) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: Link
ru: Ссылка

en: Save
ru: Сохранить

en: Text Color
ru: Цвет текста

en: Background Color
ru: Цвет фона

en: Small
ru: Маленький

en: Path
ru: Путь

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Active
ru: Активно

en: Normal
ru: Нормальный

en: Width
ru: Ширина

en: Phone
ru: Телефон

en: Colors
ru: Цвета

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Level
ru: Уровень

en: Style
ru: Стиль

en: Orientation
ru: Ориентация

en: Bold
ru: Жирный

en: Overrides
ru: Переопределенные

en: Dashed
ru: Штрих

en: Build
ru: Конструктор

en: Line color
ru: Цвет линии

en: Levels
ru: Уровни

en: Desktop
ru: Десктоп

en: Tablet
ru: Планшет
