Organizational Charts (1.0.0-rc2) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Size
az: Ölçü

en: Save
az: Saxla

en: Small
az: Balaca

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Active
az: Aktiv

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Color
az: Rəng

en: Left
az: Sol

en: Style
az: Stil

en: width
az: eni

en: Subtitle
az: Altyazı
