Organizational Charts (1.0.0-rc2) - en to fi translation catalogue (33 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Size
fi: Koko

en: Link
fi: Linkki

en: Save
fi: Tallenna

en: Text Color
fi: Tekstin väri

en: Background Color
fi: Taustaväri

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Small
fi: Pieni

en: Path
fi: Polku

en: path
fi: polku

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Active
fi: Voimassa

en: Normal
fi: Normaali

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Phone
fi: Puhelin

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Color
fi: Väri

en: Level
fi: Taso

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Style
fi: Tyyli

en: width
fi: leveys

en: Bold
fi: Lihavoitu

en: Overrides
fi: Merkkijonojen ylikirjoitus

en: Dashed
fi: Pilkut

en: Subtitle
fi: Alaotsikko

en: Build
fi: Rakenna
