Organizational Charts (1.0.0-rc2) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Size
he: גודל

en: Link
he: קישור

en: Save
he: שמירה

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Top
he: עליון

en: Small
he: קטן

en: Path
he: מיקום

en: path
he: נתיב

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Active
he: פעיל

en: Normal
he: נורמלי

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Phone
he: טלפון

en: Colors
he: צבעים

en: Configuration
he: הגדרות

en: Color
he: צבע

en: Left
he: שמאל

en: Style
he: סגנון

en: width
he: רוחב

en: Bold
he: מודגש

en: Subtitle
he: כותרת משנה
