Organizational Charts (1.0.0-rc2) - en to id translation catalogue (25 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Type
id: Jenis

en: Description
id: Deskripsi

en: Size
id: Ukuran

en: Link
id: Tautan

en: Save
id: Simpan

en: Top
id: Atas

en: Small
id: Kecil

en: Path
id: Jalur

en: Horizontal
id: Horisontal

en: Vertical
id: Vertikal

en: Active
id: Aktif

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Phone
id: Telepon

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Color
id: Warna

en: Left
id: Kiri

en: Style
id: Gaya

en: width
id: lebar

en: Bold
id: Tebal

en: Subtitle
id: Subjudul

en: Levels
id: Tingkatan
