Organizational Charts (1.0.0-rc2) - en to is translation catalogue (25 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Size
is: Stærð

en: Link
is: Hlekkur

en: Save
is: Vista

en: Background Color
is: Bakgunnslitur

en: Top
is: Toppur

en: Small
is: Lítið

en: Path
is: Slóð

en: path
is: slóð

en: ID
is: Kenni

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Active
is: Virkt

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Phone
is: Sími

en: Color
is: Litur

en: Left
is: Vinstri

en: Style
is: Stíll

en: Bold
is: Feitletrað
