Organizational Charts (1.0.0-rc2) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Size
ka: ზომა

en: Link
ka: ბმული

en: Top
ka: ზედა

en: Small
ka: პატარა

en: Path
ka: გზა

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Active
ka: აქტიური

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Color
ka: ფერი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Style
ka: სტილი
