Organizational Charts (1.0.0-rc2) - en to ne translation catalogue (23 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: Link
ne: लिङ्क

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Text Color
ne: पाठको रङ

en: Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: Top
ne: माथि

en: Path
ne: मार्ग

en: ID
ne: परिचय

en: Active
ne: सक्रिय

en: Normal
ne: साधारण

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Color
ne: रंग

en: Left
ne: बाँया

en: Bold
ne: बोल्ड

en: Subtitle
ne: उपशीर्षक
