Organizational Charts (1.0.0-rc2) - en to nl translation catalogue (37 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Size
nl: Grootte

en: Save
nl: Opslaan

en: Text Color
nl: Tekstkleur

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Top
nl: Bovenaan

en: Small
nl: Klein

en: Path
nl: Pad

en: path
nl: pad

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Active
nl: Actief

en: Normal
nl: Normaal

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Colors
nl: Kleuren

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Color
nl: Kleur

en: Level
nl: Niveau

en: Lines
nl: Lijnen

en: Left
nl: Links

en: Style
nl: Stijl

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: width
nl: breedte

en: Bold
nl: Vet

en: Overrides
nl: Overschrijvingen

en: Dashed
nl: Gestreept

en: Subtitle
nl: Ondertitel

en: BG Color
nl: Achtergrondkleur

en: Build
nl: Samenstellen

en: Big
nl: Groot

en: %title is not valid.
nl: %title is ongeldig.
