Organizational Charts (1.0.0-rc2) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Path
or: ପଥ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Color
or: ରଙ୍ଗ
