Organizational Charts (1.0.0-rc2) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
