Organizational Charts (1.0.0-rc2) - en to sv translation catalogue (33 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Size
sv: Storlek

en: Link
sv: Länk

en: Save
sv: Spara

en: Text Color
sv: Textfärg

en: Background Color
sv: Bakgrundsfärg

en: Top
sv: Överst

en: Small
sv: Liten

en: Path
sv: Sökväg

en: path
sv: sökväg

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Active
sv: Aktiv

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Phone
sv: Telefon

en: Colors
sv: Färger

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Color
sv: Färg

en: Level
sv: Nivå

en: Left
sv: Vänster

en: Style
sv: Stil

en: Orientation
sv: Orientering

en: width
sv: bredd

en: Bold
sv: Fet

en: Subtitle
sv: Underrubrik

en: Build
sv: Bygg

en: Tablet
sv: Surfplatta
