Organizational Charts (1.0.0-rc2) - en to ta translation catalogue (25 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Size
ta: அளவு

en: Link
ta: சுட்டி

en: Save
ta: சேமி

en: Top
ta: மேல்

en: Small
ta: சிறியது

en: Path
ta: பாதை

en: path
ta: வழி

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Color
ta: நிறம்

en: Left
ta: இடது

en: Style
ta: பாணி

en: width
ta: அகலம்

en: Bold
ta: தடிப்பு

en: Subtitle
ta: உபதலைப்பு
