Organizational Charts (1.0.0-rc3) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Size
bg: Размер

en: Link
bg: Линк

en: Save
bg: Запази

en: Top
bg: Връх

en: Small
bg: Малък

en: Path
bg: Път

en: Active
bg: Активен

en: Phone
bg: Телефон

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Color
bg: Цвят

en: Subtitle
bg: Подзаглавие
