Organizational Charts (1.0.0-rc3) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Size
da: Størrelse

en: Save
da: Gem

en: Text Color
da: Tekstfarve

en: Background Color
da: Baggrundsfarve

en: Small
da: Lille

en: Path
da: Sti

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Active
da: Aktiv

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Phone
da: Telefon

en: Colors
da: Farver

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Color
da: Farve

en: Level
da: Niveau

en: Left
da: Venstre

en: Style
da: Typografi

en: width
da: bredde

en: Bold
da: Fed

en: Overrides
da: Erstatninger

en: Dashed
da: Stiplet

en: Subtitle
da: Underrubrik

en: Build
da: Byg
