Organizational Charts (1.0.0-rc3) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Type
fil: Uri

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Path
fil: Landas

en: Active
fil: Aktibo

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: Subtitle
fil: Pamagat
